Dobór i personalizacja

Jak pomagamy klientom ?

 

Pierwszym krokiem w procesie doboru i personalizacji odzieży jest poznanie specyfiki i oczekiwań Waszej firmy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i zdając sobie sprawę jak trudnym i czasochłonnym wyzwaniem jest dobór właściwej odzieży i obuwia ze względu na sposób ochrony i specyfikę rozmiarów opracowaliśmy nasz unikalny proces doboru i personalizacji.

Wdrożenie naszych propozycji pozwoli Waszej firmie na indywidualne dopasowanie odzieży i środków ochrony osobistej do pracownika. Możliwość przetestowania asortymentu przed zakupem eliminuje ryzyko przypadkowych zakupów.

W kolejnych punktach przedstawiamy:

 

 • etapy procesu.
 • odpowiedzi na pytania dotyczące współpracy

Mamy nadzieję, że dzięki nim znacznie łatwiej podejmiecie decyzję.

Jakich efektów ze współpracy z nami możesz oczekiwać ?

 • indywidualne dopasowanie odzieży i obuwia dzięki możliwości przymierzenia
 • możliwość obrandowania i wyboru kolorystycznego produktów
 • minimalny wkład czasu pracy po stronie klienta
 • archiwizacja danych o rozmiarach pracowników
 • usprawnienie procesu wydawania odzieży i obuwia
 • wzrost zadowolenia pracowników
 • dostępność produktów od różnych producentów branżowych
 • gwarantujemy realizację zamówienia – towar posiadamy na własnym magazynie

Dowiedz się jak działamy

Wypełnij formularz

W formularzu zebraliśmy istotne pytania, które są nam potrzebne do przygotowania propozycji odzieży dla Was. 

Po wypełnieniu formularza potrzebujemy 2-3 dni, aby przygotować rozwiązania dopasowane do Waszych potrzeb. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania skontaktujemy się z Wami telefonicznie.

Przesłanie propozycji odzieży mailem

W otrzymanym mailu znajdziecie zdjęcia i opisy produktów. Są one optymalnie dobrane do Waszych potrzeb. Współpracujemy z wieloma producentami, dlatego możemy zaproponować szeroki zakres produktów. Możemy zaoferować zarówno tańsze, jak i droższe produkty, w zależności od tego, czego szukacie.

Po zapoznaniu się z propozycjami i zaakceptowaniu wyślemy do Was wzory produktów. Produkty posiadamy na własnym magazynie i na ich dostarczenie  potrzebujemy 1-2 dni.

Dostarczenie wzorów wybranych modeli

Doskonale wiemy, że na podjęcie decyzji potrzebujecie trochę czasu i wewnętrznych konsultacji. Dlatego wysyłamy do Was wybrane produkty, abyście we wspólnym gronie ” na spokojnie” mogli podjąć decyzję. Jeśli będziecie potrzebowali dodatkowych informacji chętnie umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną lub prezentację w siedzibie Waszej firmy.

Po wybraniu i zaakceptowaniu danego modelu pełną rozmiarówkę wyślemy w 2-3 dni.

Dostawa pełnej rozmiarówki z wybranego i zaakceptowanego modelu

To jest najtrudniejszy etap w całym procesie – “Jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni ?” – nie musicie ani zgadywać ani się mierzyć. Wyślemy do Was wszystkie rozmiary. Przymierzcie i wybierzcie odpowiedni.

Teraz już wiecie co i w jakich rozmiarach jest Wam potrzebne. Odzież ma być oznakowana logo – też się tym zajmiemy. Na przygotowanie odzieży potrzebujemy 7-10 dni, jeśli ma być oznakowana potrzebujemy dodatkowe 14 dni.

Początek docelowej współpracy

Po przesłaniu zamówienia z niezbędnymi informacjami rozpoczniemy realizację zamówienia. Dostarczona odzież będzie zapakowania indywidualnie, imiennie dla pracownika.

Archiwizacja danych o rozmiarach pracowników

Przechowujemy wszystkie dane o rozmiarach poszczególnych pracowników. Jeśli zajdzie potrzeb domówienia dodatkowej odzieży wyślij nam informację co i dla kogo potrzebujesz.

Jakie są koszty i od czego zależą ?

Na ostateczne koszty wpływ mają:

 • rodzaj wybranego asortymentu
 • jeśli odzież ma być znakowana to metoda znakowania oraz nakład.

Co mówią o nas klienci ?

Z punktu widzenia nabywcy ważną zaletą firmy jest duża dostępność artykułów, fachowe doradztwo, terminowość dostaw
Autostrada Ekspoatacja S.A.
Dyrektor Finansowy
Niniejsze referencje wystawione firmie MMG Sp.j. są podsumowaniem dotychczasowej współpracy z firmą MMG współpracujemy od 2017 roku. MMG sp.j. wielokrotnie pokazała się z jak najlepszej strony, za każdym razem służąc pomocą w doborze środków ochrony indywidualnej, a po przejściu zamówienia do realizacji (znakowanie zakupionej odzieży) wzorowo pilnuje każdego etapu realizacji. Zamówienia dostarczane są terminowo. Z czystym sumieniem możemy polecić tego dostawcę jako rzetelną firmę, która może pochwalić się wysoką jakością obsługi Klienta.
Clipper Logistic
Health and Safety Specialist

Z naszych usług korzysta już wiele firm

Nasi klienci

FAQ

Zmiana może budzić obawy ale w MMG staramy się znaleźć rozwiązania, które będą dostosowane do Twojego budżetu. Porozmawiaj z nami, a postaramy się dostosować ofertę do Twoich oczekiwań finansowych.

Jako firma specjalizująca się w dostarczaniu odzieży i obuwia roboczego, kładziemy nacisk na jakość. Dzięki współpracy z kilkoma liderami branży możemy Wam zaproponować najlepsze rozwiązania jakościowe i cenowe.

Rozumiemy, że dostępność odzieży i artykułów BHP jest kluczowa dla naszych partnerów. Dzięki własnemu magazynowi staramy się zapewnić pełną dostępność różnych rozmiarów, kolorów i stylów, aby sprostać indywidualnym potrzebom każdej firmy.

Zmiana dostawcy może wydawać się czasochłonna, ale w MMG dokładamy wszelkich starań, aby proces był jak najbardziej bezproblemowy i wymagał minimalnego zaangażowania ze strony klienta. Nasz zespół służy pomocą na każdym etapie. Odzież dostarczamy indywidualnie zapakowaną dla konkretnego pracownika.

Dbamy o satysfakcję klienta. Zawsze tu jesteśmy, żeby pomóc. Nasz zespół jest dla Was, żebyście czuli się zadowoleni i obsłużeni profesjonalnie.