O nas

Rodzinna firma z zasadami

Firma „MMG” jest rodzinną firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 1991roku. Firma rozpoczęła działalność jako Krawiectwo Produkcyjne Odzieży Ochronnej i obserwując przemiany w branży oraz ciągły dynamiczny rozwój z sukcesami funkcjonuje aż do dziś.

Nasza misja to:
„Zapewnić bezpieczeństwo, ale także komfort pracy naszym klientom. Współpracować z naszymi klientami na zasadach partnerskich. Angażować się w życie lokalnych społeczności.”

Profesjonalne ubrania robocze

Od niemal 30 lat MMG jest cenionym producentem i dystrybutorem ubrań roboczych oraz ochronnych dla pracowników.

Jesteśmy producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem szerokiego asortymentu środków ochrony pracy. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów pracy w odzież zawodową i ochronną, obuwie robocze oraz wszelkiego rodzaju specjalistyczne artykuły indywidualnej ochrony.

W dziedzinie "ochrony pracy" współpracujemy z licznymi renomowanymi polskimi a także zagranicznymi partnerami. Firma „MMG” systematycznie rozszerza profil własnej działalności i jest gotowa do podjęcia szeroko pojętej współpracy z nowymi partnerami. Swoim stałym oraz nowym klientom oferujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień oraz transport.

Nasza firma w obiektywie

Realizacja każdego zamówienia możliwa jest tylko dzięki naszej niezawodnej ekipie.

Dlaczego warto wybrać nas?

4050+

Wzorów i materiałów do wyboru

28 lat

WYPRACOWANEGO DOŚWIADCZENIA

1200+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Nie wiesz co wybrać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w doborze właściwych środków ochrony.

Podaj poprawny e-mail.

Z naszych usług korzysta już wiele firm:

×