Ochrona nóg

Zapewnienie odpowiedniej ochrony nóg ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo i komfort podczas poruszania się pracownika w miejscu pracy.

Obuwie ochronne najczęściej przeznaczone jest do ochrony przed kilkoma rodzajami zagrożeń jednocześnie. Podstawowym zadaniem obuwia ochronnego jest ochrona stóp i nóg przed uszkodzeniami mechanicznymi lub chemicznymi, jak również przed oparzeniami, szkodliwym działaniem niskich i wysokich temperatur lub też wilgoci

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki asortyment obuwia zapewniającego komfort noszenia i spełniającego surowe normy bezpieczeństwa.


Sprawdzone obuwie robocze

W wielu branżach posiadanie obuwia ochronnego jest koniecznością ze względów bezpieczeństwa, dodatkowo działania te są podyktowane względami formalno-prawnymi. Pracownicy powinni nosić buty robocze stanowiące ochronę przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi, urazami mechanicznymi, ale także substancjami szkodliwymi, żrącymi czy też toksycznymi. Polecamy Państwu zapoznanie się z naszą ofertą, obejmującą także obuwie robocze. Aktualną bazę produktów można znaleźć także w naszym sklepie internetowym.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w tej branży, proponujemy naszym Klientom najlepsze, sprawdzone produkty z asortymentu obuwia roboczego takiego jak obuwie wysokie, PVC, specjalne, ocieplane, białe, klapki, sandały, trzewiki. Cała nasza oferta butów roboczych spełnia normy prawne, jest zróżnicowana pod względem przeznaczenia. Dlatego znajdą Państwo u nas obuwie robocze chroniące przed czynnikami mechanicznymi, gdyż bardzo często pracownicy są narażeni na przecięcie czy przekłucie stopy.

Nie wiesz co wybrać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w doborze właściwych środków ochrony.

Podaj poprawny e-mail.

Niezawodne buty BHP / robocze – Poznań (Środa Wlkp.)

Nowoczesne modele wyposażone w specjalną wkładkę spełniają swoją funkcję znakomicie, ponadto są wykonane z odpowiednich materiałów zapewniających bezpieczną pracę. W przypadku możliwego kontaktu z chemikaliami proponujemy modele obuwia roboczego, które w kontakcie z chemikaliami nie traci swoich właściwości fizycznych. Do pracy w niskich temperaturach sprawdzają się modele z dobrą izolacją, natomiast w celach ochronnych przed wysokimi temperaturami Klienci wybierają przystosowane do tego i specjalistyczne buty robocze.

Przy stanowiskach roboczych zagrożonych wybuchem konieczne jest natomiast posiadanie antyelektrostatycznych butów roboczych. Pamiętajmy, iż obuwie robocze (Poznań) dobieramy w zależności od rodzaju działalności, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pracowników, ale też ich komfort użytkowania. Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego obuwia, w odniesieniu do warunków pracy z przyjemnością doradzimy najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie zakupu. Od lat działamy w Poznaniu i okolicach, wspomagając naszych klientów odnośnie do spełniania wymogów BHP. Dokonując u nas zakupu, mają Państwo świadomość dobrego wyboru.


Wykaz norm:
EN 13287 – Środki ochrony indywidualnej. Obuwie. Metoda badania odporności na poślizg.
EN 14404 – Środki ochrony indywidualnej. Ochraniacze kolan do pracy w pozycji klęczącej.
EN 20344 – Środki ochrony indywidualnej. Metody badania obuwia.
EN 20345 – Środki ochrony indywidualnej. Obuwie bezpieczne.
EN 20346 – Środki ochrony indywidualnej. Obuwie ochronne.
EN 20347 – Środki ochrony indywidualnej. Obuwie zawodowe.
EN 61340-5-1 – Elektryczność statyczna. Ochrona przyrządów elektronicznych przed elektrycznością statyczną. Wymagania ogólne.
EN 381-3 – Odzież ochronna dla użytkowników pilarek łańcuchowych przenośnych. Metody badania obuwia.
EN 381-5 – Odzież ochronna dla użytkowników pilarek łańcuchowych przenośnych. Wymagania dotyczące ochrony nóg.
EN 17249 – Obuwie bezpieczne odporne na przecięcie piłą łańcuchową.

Oferta dostosowana do potrzeb firm

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami. Skorzystaj z naszej ofert.

Branża techniczna

Branża budowlana

Branża motoryzacyjna

Branża przemysłowa

Branża stoczniowa

Przemysł spożywczy

Branża logistyczna

Inne

Z naszych usług korzysta już wiele firm:

×