Ochrona głowy

Głowa należy do części ciała najbardziej narażonych na uszkodzenia i urazy podczas większości rodzajów aktywności zawodowej.

W tej kategorii zgromadzone są środki ochrony osobistej chroniącej głowę przed urazami mogącymi powstać w miejscu pracy, w którym występuje zagrożenie urazami powstałymi od spadających lub szybko poruszających się przedmiotów.

Ochrona  głowy

Kaski ochronne – sklep MMG
z ofertą odzieży BHP

Kaski ochronne to nieodłączny element wyposażenia na wielu stanowiskach pracy. Powszechnie stosuje się te okrycia głowy w branżach takich jak budownictwo, górnictwo czy energetyka i inne. Kaski ochronne noszą nie tylko osoby będące w bezpośrednim zagrożeniu, ale także przebywające w przestrzeni narażonej na niebezpieczeństwo.

Nakrycia mają obowiązek nosić zarówno pracownicy, jak i inwestorzy czy goście i inne osoby postronne.Ten wymóg jest regulowany ustawowo, dlatego to na pracodawcy spoczywa obowiązek zapewnienia środków ochrony indywidualnej zgodnie z obowiązującymi normami, takich jak m.in. kaski ochronne. Sklep pod Poznaniem (Środa Wielkopolska) ma dla Państwa zróżnicowaną ofertę tego asortymentu, przemysłowe hełmy lekkie oraz ochronne, wysoko skuteczne hełmy ochronne oraz hełmy elektroizolacyjne do prac przy instalacjach niskiego napięcia.

Ochrona  głowy

Uszlachetnianie, efekty specjalne

Aby podnieść atrakcyjność wizualną opakowania mamy możliwość stosowania różnych technik uszlachetniających oraz ozdobnych. Oferujemy następujące możliwości:

  • lakier błyszczący
  • lakier matowy
  • połączenie lakieru błyszczącego i matowego
  • lakier SOFT-TOUCH
  • laminowanie
  • farby metaliczne
  • farby fluoroscencyjne
  • srebrzenie lub złocenie folią

Oczywiście powyższe efekty mogą występować w różnych konfiguracjach w zależności od wyobraźni grafika.

Nie wiesz co wybrać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w doborze właściwych środków ochrony.

Podaj poprawny e-mail.

Kaski ochronne – w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Sklep posiada kaski ochronne najlepszych producentów, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wybierając ochronne nakrycie głowy, należy kierować się jego przeznaczeniem oraz wygodą. Z tego powodu nie powinny być ani za małe, ani za duże kaski ochronne. Sklep posiada nakrycia w rozmiarach uniwersalnych z zastosowaniem różnych kolorów. Należy mieć na uwadze, iż tylko prawidłowo dobrany kask spełni funkcję ochronną, nie zapominając o dodatkowych zabezpieczeniach. Środki ochrony indywidualnej zgodnie z nazwą pełnią funkcję ochronną naszego życia i zdrowia, niwelują skutki wszelkich możliwie niebezpiecznych zdarzeń. Nasza oferta materiałów ochronnych w miejscowości Poznań (Środa Wlkp.) to gwarancja bezpieczeństwa Państwa pracowników w miejscu pracy.

Wykaz norm:
PN-EN 397 – Przemysłowe hełmy ochronne
PN-EN 812 – Przemysłowe hełmy lekkie
PN-EN 14052 – Wysokoskuteczne przemysłowe hełmy ochronne
PN-EN 50365 – Hełmy elektroizolacyjne do prac przy instalacjach niskiego napięcia

Oferta dostosowana do potrzeb firm

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami. Skorzystaj z naszej ofert.

Branża budowlana

Branża techniczna

Branża motoryzacyjna

Przemysł spożywczy

Branża budowlana

Branża stoczniowa

Branża przemysłowa

Inne

Z naszych usług korzysta już wiele firm:

×