Ochrona oczu i twarzy

Zmysł wzroku jest jednym z najistotniejszych, a jednocześnie bardzo delikatnych narządów wymagających ochrony.

W tej kategorii zgromadzone są środki ochrony osobistej mające chronić przed: urazami mechanicznymi, czynnikami chemicznymi i biologicznymi, promieniowaniem optycznym i słońcem. Okres trwałości. W normalnych warunkach 2-3 lata. Szczegóły podane w instrukcji użytkowania dołączonej do każdego produktu.


Ochrona twarzy – BHP MMG

Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach, na których istnieje ryzyko uszkodzeń twarzy czy oczu, w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych powinni używać odpowiednich środków ochrony.

Szczególnie ważna jest ochrona oczu (BHP), ponieważ różnorodne czynniki mogą wyjątkowo niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie zmysłu wzroku, a brak właściwej osłony może doprowadzić do uszkodzenia oczu. Dlatego między innymi tak ważna jest właściwa ochrona twarzy (BHP). Poznań i jego okolice to rejon, w którym działa wiele firm zatrudniających pracowników.

Zapewniamy najlepszą ochronę oczu – BHP leży w naszym interesie

Większość pracodawców zdaje sobie sprawę, jak istotne podczas pracy są środki ochrony twarzy i oczu. Wyposażają swoich pracowników w odpowiednie akcesoria, które bez problemu można nabyć w naszym sklepie internetowym, ale również w sklepach stacjonarnych znajdujących się w bliskim sąsiedztwie miasta Poznań (Środa Wlkp. oraz Września). Oferujemy sprzęt ochronny BHP między innymi w postaci okularów i gogli ochronnych – ochrona oczu (BHP) leży również w naszym interesie. Są to podstawowe, niezbędne podczas wielu prac artykuły. Ochrona twarzy BHP to wszelkiego rodzaju osłony, siatki i przyłbice, które mają za zadanie chronić przed ewentualnymi, różnorodnymi uszkodzeniami.


Wykaz norm:

PN-EN – 166 – Ochrona indywidualna oczu.
PN-EN – 169 – Ochrona indywidualna oczu. Filtry spawalnicze i filtry dla technik pokrewnych. Wymagania dotyczące współczynnika przepuszczania i zalecane stosowanie.
PN-EN – 172 – Ochrona indywidualna oczu. Filtry chroniące przed olśnieniem słonecznym, do zastosowań przemysłowych.
PN-EN – 1731 – Ochrona indywidualna oczu – Siatkowe ochrony oczu i twarzy
PN-EN – 175 – Ochrona osobista. Środki ochrony oczu i twarzy stosowane podczas spawania i w procesach pokrewnych.

Oferta dostosowana do potrzeb firm

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami. Skorzystaj z naszej ofert.

Branża techniczna

Branża budowlana

Branża motoryzacyjna

Branża przemysłowa

Branża stoczniowa

Przemysł spożywczy

Branża logistyczna

Inne

Z naszych usług korzysta już wiele firm:

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie
×