Ochrona ppoż i bezpieczeństwo ruchu

Ochrona przeciwpożarowa to istotny element polityki bezpieczeństwa zdrowia i życia pracowników firmy.

Właściwe zabezpieczenie szczególnie istotne jest tam, gdzie wykonywana jest praca z otwartym ogniem lub źródłami wysokiej temperatury, jak również wszędzie tam, gdzie występują przedmioty łatwopalne. W tej kategorii znajdą Państwo produkty umożliwiające prowadzenie działań ratowniczych w wypadku powstania i rozprzestrzenienia się pożaru.


Sprzęt przeciwpożarowy w ofercie sklepu MMG z okolic Poznania

Wśród naszego bogatego oraz zróżnicowanego asortymentu znajdą Państwo doskonałej jakości sprzęt PPOŻ (Poznań), który z pewnością spełni wszystkie oczekiwania oraz potrzeby naszych Klientów. Dysponujemy produktami umożliwiającymi przeprowadzenie we właściwy sposób wszelkich działań ratowniczych w przypadku zarówno powstania pożaru, jak i rozprzestrzeniania się ognia.

Poznań jest miastem wielkich możliwości, a jedną z nich jest właśnie nasz sklep, który oferuje sprawdzony i niezawodny sprzęt PPOŻ dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy naszym Klientom profesjonalny sprzęt przeciwpożarowy (Poznań) oraz oferujemy fachową pomoc w doborze odpowiednich artykułów. Środa Wielkopolska (okolice Poznania) to miasto, w którym znajduje się nasza firma, jednak jeżeli Klienci mieszkający w innych częściach kraju chcą skorzystać z możliwości zakupu naszego sprzętu, istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą internetową, w sklepie www.mmg.artbhp.pl.

Nie wiesz co wybrać?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w doborze właściwych środków ochrony.

Podaj poprawny e-mail.

Najwyżej jakości sprzęt PPOŻ – Poznań (Środa Wlkp.)

Wszystkie artykuły dotyczące sprzętu przeciwpożarowego, stanowiącego asortyment naszego sklepu, znajdą zastosowanie w wielu miejscach pracy związanych bezpośrednio z otwartym ogniem bądź występowaniem przedmiotów łatwopalnych. Ogromne zróżnicowanie, którym charakteryzuje się zapewniany przez nas sprzęt przeciwpożarowy (Poznań), sprawia, że każdy Klient bez problemu znajdzie wariant idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do bliższego poznania naszych propozycji obejmujących kompleksowy oraz w pełni profesjonalny sprzęt PPOŻ (Poznań) oraz zakupu wybranych przez siebie towarów.

Wykaz norm:
PN-EN 3-7 + A1:2008 Gaśnice proszkowe – Część 7: Charakterystyki, wymagania eksploatacyjne i metody badań.
PN-EN 3-8:2007 Gaśnice przenośne – Część 8: Wymagania dodatkowe do EN 3-7
PN-EN 3-9:2007 Gaśnice przenośne – Część 9: Wymagania dodatkowe do EN 3-7 dotyczące odporności na ciśnienie gaśnic CO2
PN-EN 3-10:2010 Gaśnice przenośne – Część 10: Postanowienia dotyczące oceny zgodności gaśnice przenośnych według EN 3 część 7
PN-EN 1866:2006 Gaśnice przewoźne

Oferta dostosowana do potrzeb firm

Mamy doświadczenie w pracy z wieloma branżami. Skorzystaj z naszej ofert.

Branża techniczna

Przemysł spożywczy

Branża budowlana

Branża motoryzacyjna

Branża przemysłowa

Branża stoczniowa

Branża logistyczna

Inne

Z naszych usług korzysta już wiele firm:

×