Portwest

Firma Portwest

One Stop Shop oferujący pełną ochronę.

Firma Portwest jest najszybciej rozwijającą się globalną firmą zajmującą się odzieżą roboczą. Dzięki pełnej gamie ponad 1350 produktów ochronnych może być Twoim jedynym źródłem odzieży roboczej, obuwia bezpiecznego, rękawic roboczych i artykułów BHP.

Firma rodzinna założona w 1904r.

Charles Huges, syn rolnika z wybrzeża Atlantyku, postanowił stworzyć najlepszą odzież roboczą i obuwie robocze zakładając nową firmę. Ponad 100 lat później jego podstawowe zasady wyjątkowego projektowania, jakości i wartości oraz obsługa nadal obowiązują.

Produkty specjalne dla wszelkich potrzeb.

Każdego roku firma Portwest tworzy niestandardowe produkty dla tysięcy klientów na całym świecie. Zespół projektantów ściśle współpracuje z klientami przy opracowaniu poszczególnych produktów lub całych linii. Ponadto kontaktuje się z niezależnymi jednostkami notyfikującymi umożliwiając certyfikację na zgodność z wszystkimi normami międzynarodowymi. Portwest oferuje wiele wariantów współpracy w zakresie produktów specjalnych.

Linia odzieży ostrzegawczej Portwest.

Konstrukcja odzieży ostrzegawczej oraz dobór najwyższej jakości materiałów gwarantuje pełną zgodność z najnowszą normą EN ISO 20471. Odzież tą wyróżnia design i parametry techniczne. Wiele produktów było testowanych na zgodność z EN ISO 20471 po 50 praniach.

Eksperci z zakresu ochrony trudnopalnej.

Firma Portwest należy do największych producentów odzieży trudnopalnej chroniącej przed wieloma innymi zagrożeniami. Jest to wynikiem wielu lat doświadczeń oraz zastosowaniu najnowszych technologii produkcji tkanin i odzieży. Odzież ochronna Portwest ma zastosowanie w najbardziej wymagających warunkach pracy. Odzież ta jest wyjątkowo komfortowa i może być stosowana we wszystkich warunkach klimatycznych zapewniając bezpieczeństwo pracy.

Portwest oferuje wyjątkowo zaawansowaną technicznie linię odzieży trudnopalnej oraz innych trudnopalnych środków ochrony osobistej. Każdego roku firma Portwest sprzedaje milion sztuk tych produktów w ponad 130 krajach na całym świecie. Ubrania te były certyfikowane w zakresie zgodności z najnowszymi standardami europejskimi, amerykańskimi i australijskimi. Wszystkie ubrania ochronne Portwest Arc są w dalszym ciągu regularnie poddawane testom.

Portwest zapewnia najlepsze środki ochronne BHP do najtrudniejszych warunków pracy dzięki znakomitym produktom i zaawansowanej technologii. Marki produktów trudnopalnych oferują pełną ochronę ciała w szerokiej gamie kolorów i gramatur tkanin oraz są dostępne w 21 wersjach materiałów trudnopalnych.

Odzież robocza

Kolekcja odzieży roboczej Portwest charakteryzuje się dużą różnorodnością tkanin i stylizacji. Do jej produkcji zastosowano wyłącznie najlepsze materiały. Odpowiada na potrzeby każdego użytkownika i każdego rodzaju pracy. Ubrania robocze firmy Portwest gwarantują komfort w czasie długiego wysiłku. Posiadają doskonałą relację ceny do jakości.

Odzież do gastronomi

Ekskluzywna kolekcja odzieży kucharskiej łączy wszechstronność z funkcjonalnością i może być używana zarówno w restauracjach jak i w cateringu oraz innych zakładach gastronomicznych. Jest praktyczna i stylowa. Zapewnia chłód i komfort użytkowania w gorących warunkach pracy.

Odzież damska firmy Portwest

Ta wyjątkowa linia odzieży i obuwia damskiego została opracowana na potrzeby kobiet pracujących w różnych przemysłach. Oferuje najwyższy komfort użytkowania, doskonałą konstrukcję, dopasowanie i bezpieczeństwo. Jest stylowa, trwała, wszechstronna i dzięki temu odpowiednia dla wielu przemysłów.

Odzież przeciwdeszczowa Portwest

Przeciwdeszczowa odzież robocza oferuje wyjątkowy wybór produktów BHP, stylizacji, kolorów i parametrów gwarantujących ochronę we wszystkich warunkach pogodowych. Wszystkie ubrania zostały zaprojektowane z myślą o pełnej satysfakcji użytkownika.

Obuwie robocze

Oferta obuwia Portwest obejmuje szeroką gamę produktów w nowoczesnych stylizacjach zaprojektowanych w celu zapewnienia najwyższego komfortu oraz długiego okresu użytkowania.

Ochrona przed upadkiem

Zadaniem środków ochrony przed upadkiem jest zapobieganie ryzyku upadku pracownika w trakcie pracy na wysokości oraz zmniejszenie sił działających na użytkownika w sytuacji wypadku. Oferta marki Portwest jest pełna i całkowicie zaspokaja potrzeby powstałe w trakcie pracy na wysokości w różnych warunkach.

Ochrona głowy

Środki ochrony głowy Portwest oferują najwyższy poziom wykonania i zgodności z odpowiednimi normami. Są lekkie, wygodne i przyjazne dla użytkownika.

Produkcja

Produkty ochronne Portwest są wytwarzane w Europie i Azji. Firma Portwest posiada 3 ultra nowoczesne fabryki w Bangladeszu i Mijanmie, co daje pełną kontrolę nad wyjątkową jakością i terminowością produkcji. Wszystkie fabryki posiadają certyfikaty oraz są akredytowane przez WRAP dając klientom pewność, że produkty Portwest są tworzone w sposób odpowiedzialny i etyczny.

Magazyn i Biura

Biura: Wielka Brytania, USA, Australia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irlandia, Polska
Magazyn: Wielka Brytania, USA, Australia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Irlandia, Polska

Międzynarodowe testy i certyfikaty

Portwest traktuje bardzo poważnie kwestie bezpieczeństwa. Wszystkie produkty są testowane przez niezależne jednostki zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami.

Odzież robocza – innowacyjność i design

Eksperci Portwest to najlepiej wykwalifikowani Product Menagerowie i Projektanci. Łączą oni najnowsze technologie tkanin i designu razem z pasją do tworzenia wysokiej jakości produktów.

Szeroki wybór bardzo dużych i bardzo małych rozmiarów

Odzież robocza i obuwie robocze firmy Portwest oferowane są w bardzo szerokiej rozmiarówce od bardzo małych do bardzo dużych.